Nasze szkolenia.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które posiada nasza kadra instruktorska, jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom merytoryczny oraz dobrze przemyślany proces szeroko pojętej edukacji.

Najbliższe szkolenia.

Sprawdź, kiedy możemy się spotkać!

Wprowadzenie do historyjek użytkownika oraz ich zastosowanie w praktyce
11 listopada 2016 | Warszawa-Mokotów | 1000zł/os

Wprowadzenie do historyjek użytkownika oraz ich zastosowanie w praktyce

Szkolenie skierowane do wszystkich osób pracujących w zespołach zwinnych, a szczególnie zaangażowanych w zbieranie, analizę i zarządzanie wymaganiami dotyczącymi rozwiązań informatycznych. Szkolenie porusza zagadnienie pracy z wymaganiami w sposób specyficzny dla inżynierii wymagań na przykładzie Scrum oraz najlepsze praktyki w komunikacji i pracy z historyjkami użytkowników.

Więcej
Certyfikowany Scrum Master według Scrum.org
10 sierpnia 2016 | Warszawa | 250 zł/os.

Certyfikowany Scrum Master według Scrum.org

Szkolenie skierowane do zespołów programistycznych, które zamierzają pracować przy użyciu metodyki Scrum, kadry managerskiej wspierającej zespoły pracujące ze Scrumem. Szkolenie kończy się egzaminem Scrum.org potwierdzającym zdobycie kompetencji certyfikowanego Scrum Mastera.

Więcej
Atlassian Jira - konfiguracja i praca z Workflow
26 lipca 2016 | Hotel Partner, Warszawa | Koszt uczestnistwa: - /osoba, obejmuje warsza

Atlassian Jira - konfiguracja i praca z Workflow

Szkolenie z zakresu JIRA Workflow obejmuje wszystkie funkcje administracyjne powiązane z tworzeniem, edycją oraz zarządzaniem przepływami pracy. Uczestnicy szkolenia staną się biegli w adaptacji przepływów pracy dostępnych w systemie JIRA do obecnego procesu biznesowego. Od uczestników tego szkolenia wymaga się znajomości podstaw oraz administracji systemu JIRA.

Więcej