microsoft

Microsoft

Firma IBM jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki. Zaawansowane technologie przekładane są na wymierne korzyści dla klientów poprzez profesjonalne rozwiązania i usługi, dostępne na całym świecie.

Microsoft jest kluczowym dostawcą narzędzi wspierających pracę programistów dla platformy .NET oraz chmury Azure. Microsoft w sposób dynamiczny rozwija swoją kluczową linie produktów Visual Studio, uniezależniając ją tylko od technologii Microsoft. Dzięki takiemu podejściu produkty Microsoft stają się coraz ciekawsze dla wszystkich użytkowników, a nie tylko dla tych pracujących na Windows.

Microsoft jest wymieniany przez grupy analityczne Gartner oraz Forrester jako lider w obszarach narzędzi wspierających procesy wytwarzania aplikacji (ang. Application Lifecycle Management) oraz chmury publicznej w obszarach infrastruktury oraz platform aplikacyjnych.

SmarterProcess współpracuje z Microsoft w obszarze dystrybucji oprogramowania w zakresie:

  • Oprogramowania dla programistów (Visual Studio, Visual Studio Code)
  • Organizacji pracy zespołów programistycznych (Visual Studio Team Services, Team Foundation Server)
  • Platformy Azure (Infrastructure as a Service, Platform as a Service)
  • Zarządzania projektami oraz portfolio projektów (Microsoft Project)

Specjalizujemy się w kompleksowym wdrażaniu oprogramowania Microsoft, które obejmuje instalacje i dostosowanie oprogramowania do potrzeb klienta oraz wykwalifikowane doradztwo w obszarze procesów wytwarzania i zapewnienia jakości.

Posiadamy doświadczony zespół konsultantów i trenerów, których kompetencję potwierdzone są przez odpowiednie certyfikaty.