ibm

IBM

Firma IBM jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki. Zaawansowane technologie przekładane są na wymierne korzyści dla klientów poprzez profesjonalne rozwiązania i usługi, dostępne na całym świecie.

SmarterProcess jest partnerem firmy IBM od 2012 roku. Specjalizujemy się w usługach doradczych i technologicznych z zakresu rozwiązań IBM Hybrid Cloud (WebSphere, Rational, UrbanCode), Security (AppScan) oraz Watson IoT (Rational, Telelogic). Posiadamy liczne doświadczenia w wdrażaniu rozwiązań IBM z zakresu automatyzacji testów, zarządzania wymaganiami, zarządzania jakością, zintegrowanego cyklu wytwarzania aplikacji (ang. ALM), DevOps czy automatyzacji wdrażania aplikacji. IBM jest wymieniany przez grupy analityczne Gartner oraz Forrester jako lider w obszarach narzędzi wspierających procesy wytwarzania aplikacji (ang. Application Lifecycle Management), automatyzacji wdrażania aplikacji (ang. Application Release Automation), wirtualizacji usług (ang. Service Virtualization) oraz automatyzacji testów funkcjonalnych (ang.Test Automation)

SmarterProcess współpracuje z IBM w obszarze dystrybucji oprogramowania w zakresie:

  • Procesów wytwarzania oprogramowania (Rational Collaborative Lifecycle Management)
  • Zarządzania wymaganiami (Rational DOORS oraz Rational DOORS NG)
  • Zarządzania procesem zapewnienia jakości oprogramowania (Rational Quality Manager)
  • Automatyzacji testów (Rational Test Workbench)
  • Organizacja pracy zespołów programistów (Rational Team Concert)
  • Testów wydajnościowych (Rational Performance Tester)
  • Wirtualizacji usług (Rational Test Virtualization Server)
  • Testów bezpieczeństwa aplikacji (Security AppScan)
  • Automatyzacja procesów wdrażania aplikacji (UrbanCode)

Specjalizujemy się w kompleksowym wdrażaniu oprogramowania IBM, które obejmuje instalacje i dostosowanie oprogramowania do potrzeb klienta oraz wykwalifikowane doradztwo w obszarze procesów wytwarzania i zapewnienia jakości.

Posiadamy doświadczony zespół konsultantów i trenerów, których kompetencję potwierdzone są przez odpowiednie certyfikaty.

W 2016 roku SmarterProcess uzyskał status IBM Advanced Business Partner oraz uzyskał największą liczbę unikalnych certyfikatów dla produktów IBM Rational w Polsce.