hpe

HPE

Firma HP Enterprise jest jednym z wiodących dostawców oprogramowania, które ma wspierać procesy testowania i wytwarzania oprogramowania oraz następnie jego utrzymania. Dzięki przejęciu firmy Mercury HPE stało się liderem w obszarach automatyzacji testów regresji, testów wydajnościowych czy zarządzania testami. HPE skutecznie rozwija swoją strategię w obszarze zintegrowanych procesów wytwarzania oprogramowania (ang. Application Lifecycle Management), dzięki czemu nieprzerwanie pozostaje jednym z wiodących dostawców wspierających procesy wytwarzania oprogramowania.

HPE jest wymieniane przez grupy analityczne Gartner oraz Forrester jako lider w obszarach narzędzi wspierających procesy wytwarzania aplikacji (ang. Application Lifecycle Management) oraz automatyzacji testów funkcjonalnych (ang. Test Automation.)

SmarterProcess współpracuje z HP Enterprise w obszarze dystrybucji oprogramowania w zakresie:

  • Automatyzacji testów funkcjonalnych i regresji (QuickTest Pro, LeanFT)
  • Testów wydajnościowych (Load Runner, Strom Runner)
  • Testów bezpieczeństwa aplikacji (WebInspect, Fortify)
  • Procesów wytwarzania oprogramowania (Application Lifecycle Management)
  • Zarządzania procesem zapewnienia jakości oprogramowania (Quality Center)
  • Wirtualizacji usług (Service Virtualization)
  • Automatyzacji procesów wdrażania aplikacji (Codar)

Specjalizujemy się w kompleksowym wdrażaniu oprogramowania HPE, które obejmuje instalacje i dostosowanie oprogramowania do potrzeb klienta oraz wykwalifikowane doradztwo w obszarze procesów wytwarzania i zapewnienia jakości.

Posiadamy doświadczony zespół konsultantów i trenerów, których kompetencję potwierdzone są przez odpowiednie certyfikaty.

W drugiej połowie 2016 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą MicroFocus, która przejmuje dział oprogramowania HPE Software oraz będzie odpowiedzialna za dalszą dystrybucję produktów HPE oraz takich marek jak Borland, Silk czy Serena.