ca

CA

Firma CA Technologies jest jednym z największych dostawców oprogramowania służącego do zarządzania IT na świecie. Dostarczane przez nią rozwiązania i usługi, wpisują się w wizję koncepcji DevOps, która pozwala przyśpieszyć procesy wytwarzania oprogramowania przy jednoczesnym zachowaniu jego wysokiej jakości oraz lepszego dostosowania do potrzeb klienta biznesowego.

CA jest wymieniane przez grupy analityczne Gartner oraz Forrester jako lider w obszarach automatyzacji wdrażania aplikacji (ang. Application Release Automation) oraz wirtualizacji usług (ang. Service Virtualization).

SmarterProcess jest partnerem CA Technologies w obszarach Develop & Test (procesy wytwarzania i testowania oprogramowania), Release & Deploy (automatyzacja wdrażania aplikacji) oraz Agile Solutions, gdzie oferujemy usługi konsultingowe i wdrożeniowe w zakresie rozwiązań CA Application Test (Lisa) oraz CA Release Automation (Nolio) oraz CA Agile Central (Rally Software)

Posiadamy doświadczony zespół konsultantów i trenerów, których kompetencję potwierdzone są przez odpowiednie certyfikaty.