Nasi Partnerzy.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami technologii na rynku, będącymi liderami w swoich domenach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, setkom przeprowadzonych projektów i wdrożeń SmarterProcess jest dla klientów wartościowym partnerem i doradcą w obszarze innowacji metodycznych i technologicznych.

partner

IBM

Firma IBM jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki. Zaawansowane technologie przekładane są na wymierne korzyści dla klientów poprzez profesjonalne rozwiązania i usługi, dostępne na całym świecie.

Więcej
partner

CA

Firma CA Technologies jest jednym z największych dostawców oprogramowania służącego do zarządzania IT na świecie. Dostarczane przez nią rozwiązania i usługi, wpisują się w wizję koncepcji DevOps, która pozwala przyśpieszyć procesy wytwarzania oprogramowania przy jednoczesnym zachowaniu jego wysokiej jakości oraz lepszego dostosowania do potrzeb klienta biznesowego.

Więcej
partner

HPE

Firma HP Enterprise jest jednym z wiodących dostawców oprogramowania, które ma wspierać procesy testowania i wytwarzania oprogramowania oraz następnie jego utrzymania. Dzięki przejęciu firmy Mercury HPE stało się liderem w obszarach automatyzacji testów regresji, testów wydajnościowych czy zarządzania testami. HPE skutecznie rozwija swoją strategię w obszarze zintegrowanych procesów wytwarzania oprogramowania (ang. Application Lifecycle Management), dzięki czemu nieprzerwanie pozostaje jednym z wiodących dostawców wspierających procesy wytwarzania oprogramowania.

Więcej
partner

Microsoft

Microsoft jest kluczowym dostawcą narzędzi wspierających pracę programistów dla platformy .NET oraz chmury Azure. Microsoft w sposób dynamiczny rozwija swoją kluczową linie produktów Visual Studio, uniezależniając ją tylko od technologii Microsoft. Dzięki takiemu podejściu produkty Microsoft stają się coraz ciekawsze dla wszystkich użytkowników, a nie tylko dla tych pracujących na Windows.

Więcej