O Nas i naszej misji.

W SmarterProcess zawsze staramy się stawiać w roli naszego klienta, a projekty które z nim realizujemy z pasują oraz nastawieniu na konkretne rezultaty.             

O Nas i naszej misji.

SmarterProcess powstał we wrześniu 2012 r. (do końca 2015 roku firma działała pod nazwą UP!ART). Początki firmy związane były z sprzedażą w Polsce takich producentów rozwiązań IT jak IBM – Rational (inżynieria oprogramowania), I-Concur Software czy UrbanCode (automatyzacja wdrażania aplikacji)

Od początku budowaliśmy wokół oferowanych produktów, najwyższej jakości usługi doradcze, wdrożeniowe, wsparcia technicznego czy szkoleniowe. Dużo uwagi poświęcaliśmy na budowaniu społeczności użytkowników, poprzez coroczne konferencje, seminaria branżowe, wydawanie książek czy działania promujące technologie na wyższych uczelniach.

Z roku na rok usługi doradcze i szkoleniowe stawały się coraz ważniejszą częścią działalności. Konsekwentnie rozwijamy nasze kompetencje metodyczne i technologiczne. Posiadamy kilkanaście certyfikatów konsultingowych i szkoleniowych IBM Software w zakresie produktów Rational, Security, WebSphere i obszarów z nimi związanych (posiadamy najwięcej ważnych certyfikatów w obszarze CEE – Central Eastern Europe). Uzyskaliśmy certyfikaty z zakresu rozwiązań HPE, CA oraz Microsoft. Posiadamy doświadczenie w organizacji i zarządzaniu złożonymi projektami. Aktualnie naszymi partnerami technologicznymi są firmy: CA Technologies, IBM, HPE oraz Microsoft. 

Dzisiaj SmarterProcess świadczy profesjonalne usługi konsultingowe, wspierające naszych klientów w transformacji ich kluczowych procesów biznesowych z wykorzystaniem naszych doświadczeń i wiedzy z takich obszarów jak: 

Inżynieria oprogramowania, wdrażaniu koncepcji podejścia zwinnego (ang. Agile), optymalizacja wytwarzania i wdrażania oprogramowania, zarządzanie wymaganiami, zapewnienie jakości systemów IT, zarządzanie portfelem projektów PPM (Project & Portfolio Management), automatyzacja wdrażania aplikacji (ang. Application Release Automation) czy DevOps.

Bardzo ważnym obszarem naszej działalności jest dzielenie się naszymi doświadczeniami, poprzez transfer wiedzy w postaci szkoleń oraz dedykowanych warsztatów. Jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem szkoleniowym, który dostarcza skutecznych procesów rozwojowych. W swoich działaniach koncentrujemy się przede wszystkim na stronie praktycznej i wdrożeniu zdobytych umiejętności oraz wiedzy, z wykorzystaniem nowoczesnych metod i technologii. Proponowane procesy rozwojowe przygotowywane są w oparciu o pogłębione badanie i analizę potrzeb, która służy zaprojektowaniu przykładów oraz ćwiczeń adekwatnych do specyfiki i środowiska uczestników. Dzięki takiemu podejściu nowe metody działania przedstawiane podczas programu rozwojowego, mogą zostać od razu przećwiczone przez uczestników w odniesieniu do realnych i konkretnych przypadków zainspirowanych przez codzienne realia pracy w środowisku uczestników.

Misja firmy:

  • Popularyzowanie podejścia Agile oraz DevOps
  • Propagowanie najlepszych praktyk i walka z antyprzykładami w tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania
  • Partnerska współpraca z klientem
  • Tworzenie warunków do rozwoju i budowania kompetencji dla obecnych i przyszłych członków naszego Zespołu
SmarterProcess